VoorjaarsINFO

Filiaal : Almelo / Amersfoort / Apeldoorn / Arnhem / Doetinchem / Ede / Enschede / Lelystad / Meppel / Tiel / Kampen / Zwolle


 2019_Voorjaarsinfo_Habeco_web.jpg

De volgende (feest)dagen zijn wij gesloten; 

 


Dag


Datum


Feestdag


Maandag


22-04-2019


2e Paasdag


Zaterdag*


27-04-2019


Koningsdag


Donderdag


30-05-2019


Hemelvaartsdag


Vrijdag


31-05-2019


De dag na Hemelvaartsdag


Maandag


10-05-2019


2e Pinksterdag


* Alle Habeco filialen zijn elke zaterdag en zondag gesloten

 


Meer info? Neem dan contact op met één van onze filialen:


Filiaal


Telefoonnummer


E-mailadres


Habeco Almelo


0546 – 86 10 53


almelo@habeco.nl


Habeco Amersfoort


033 – 465 05 62


amersfoort@habeco.nl


Habeco Apeldoorn


055 – 577 23 66


apeldoorn@habeco.nl


Habeco Arnhem


026 – 362 93 48


arnhem@habeco.nl


Habeco Doetinchem


0314 – 36 10 40


doetinchem@habeco.nl


Habeco Ede


0318 – 63 24 89


ede@habeco.nl


Habeco Enschede


053 – 431 53 55


enschede@habeco.nl


Habeco Kampen


038 – 303 18 50


kampen@habeco.nl


Habeco Lelystad


0320 – 25 89 69


lelystad@habeco.nl


Habeco Meppel


0522 – 74 58 30


meppel@habeco.nl


Habeco Tiel


0344 – 62 19 90


tiel@habeco.nl


Habeco Zwolle


038 – 465 70 20


zwolle@habeco.nl


 


Habeco B.V.  •  www.habeco.nl